TURE — це спільнота мандрівників за покликанням і за стилем життя.
Ми прагнемо, щоб активний туризм в Україні став справді професійним. Саме тому наші гіди щороку беруть участь у кваліфікаційних курсах, альпсемінарах і пригодницьких змаганнях, удосконалюють навички надання домедичної допомоги й використовують якісне спорядження.
Відпочинок серед дикої краси гір з комфортом у найкрасивіших куточках Карпат. До ваших послуг дві локації: кемп у найвисокогірнішому селі України Дземброня (переглянути на мапі) та гірська хатина в урочищі Ґаджина на висоті 1100 м н. р. м. (переглянути на мапі).
Білий Бізон запрошує відпочити серед див Дністровського каньйону. Вибирайте кемп до душі: у с. Лука (переглянути на мапі) чи с. Хмелева (переглянути на мапі) Коломийського району. Обидва розташовані на самісінькому березі Дністра, тонуть у зелені й мають усе, щоб ваша відпустка чи вихідні минули активно й з комфортом.
tuReCOVERY — проєкт фізичного та психологічного відновлення ветеранів та діючих військових через мандри у горах, на воді та в печерах.
Наша мета — посприяти у фізичній та психологічній реабілітації ветеранів війни та діючих військових шляхом залучення до активного відпочинку, а також зміцнити їх віру в себе та жагу до життя.
Мандрівки tuReCOVERY відбуватимуться раз на місяць. Участь безкоштовна.
Точні дати та програму конкретної події tuReCOVERY ми оприлюднюватимемо у соцмережах: facebook та instagram.
📝 Щоб зареєструватися, необхідно заповнити ФОРМУ.
Детальна інформація про проєкт зібрана тут.
Прокат човнів у Тернополі працює з 2017 року.
Став у центрі міста дає можливість відпочивати активно практично щодня у теплу пору, витрачаючи мінімум часу на логістику.
До 2022 на базі SUP Kayak Club TURE щороку відбувались змагання із SUP-серфінгу Ternopil Open SUP Race, збираючи саперів з усієї України.
Зараз прокат SUP-дошок та каяків доступний на Дальньому пляжі з весни до осені. Запрошуємо!
Стежте за роботою SUP Kayak Club TURE у facebook та instagram.
Один із перших проєктів в напрямку розвитку Української карпатської гірської добровільної рятувальної служби як невід’ємного елемента безпечних мандрівок та активного відпочинку в горах, що функціонує паралельно та у тісній співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
Проєкт засновано та підтримується компанією TURE, мережею кемпів “Білий Слон” у Карпатах та “Білий Бізон” на Дністрі.
Роботу зі створення такої структури проводимо вже давно, суміщаючи зі своєю основною діяльністю — організацією активного відпочинку в горах, на воді й під землею. Команда добровільних рятувальників формується переважно з гідів TURE.
Стежити за діяльністю Добровільних рятувальників “Білий Слон” можна на сторінці у facebook.
Долучаємось до тих ініціатив, яким довіряємо.
Підтримуємо працівників TURE, які взяли до рук зброю і захищають нас.
Про актуальні збори повідомляємо на сторінках у соцмережах Білого Слона, Білого Бізона, а також TURE. Вдячні кожному, хто донатить та поширює!
Проводимо благодійні походи та сплави для тих, кого війна змусила покинути домівку.
Бережливе ставлення до довкілля — складова свідомого мандрівництва і засадничий принцип туристичної спільноти TURE.
У кемпах ми сортуємо сміття, ощадливо використовуємо ресурси, а гірська хатина у Ґаджині забезпечує себе електроенергією від сонячної станції.
Під час мандрівок намагаємось залишати мінімум слідів перебування на природі й брати з собою лише фото й враження на згадку.
Щовесни ми організовуємо толоки у Карпатах та Дністровському каньйоні, під час яких прибираємо береги Чорного Черемошу, Дністра, Стрипи тощо.
Щороку гіди TURE прочищають туристичні стежки й маркують маршрути.
Активний відпочинок у горах, печерах чи на воді вимагає відповідального ставлення та володіння певними знаннями й навичками. Це питання є актуальним як для професійних туристів, так і любителів, що рушають у самостійні мандри.
Гіди TURE щороку проходять кваліфікаційне навчання відповідно до напрямку діяльності (рафтинг, трекінг, скітур тощо), а також оновлюють й удосконалюють свої знання на курсах домедичної допомоги, лавинних та альпсемінарах. Часто такі заходи відбуваються у співпраці з гірськими рятувальниками, де, в умовах наближених до реальних, відпрацьовуються евакуаційні схеми, алгоритми надання допомоги тощо.
Кілька років поспіль команда TURE брала участь в організації низки інформаційних зустрічей «Безпечні гори» у різних містах України, що мала на меті підвищити рівень свідомого й безпечного мандрівництва зимовими горами. Переглянути онлайн-лекцію «Безпечні гори — лавинна безпека» можна за лінком.