Супровід гідом

Любите гори, але ще не маєте достатнього досвіду для самостійних мандрів чи, може, вирішили побувати у новій місцевості й не певні, які стежки вибрати і як безпечно організувати подорож? Маємо рішення — збирайте товариство й замовляйте послуги гіда лише для вашої групи, який проведе інструктаж, перевірить спорядження й супроводжуватиме вас у горах. Ціна — 5000 грн/до 10 ос.

Варіанти активностей

Наш підхід до підготовки

Кваліфікаційні навчання

Пропонуємо варіанти активностей на будь-який смак. Адже наші гіди проходять сезонні навчання різних напрямків. Здобувають нові знання зі скітуру та фрірайду, облаштування комфортного побуту, безпеки на маршрутах, організації сплавів бурхливими та рівнинними ріками, орієнтування у печерах.

Удосконалюють навички на лавинних та альпсемінарах, курсах домедичної допомоги. Часто такі заходи відбуваються у співпраці з гірськими рятувальниками, де в умовах наближених до реальних відпрацьовуються евакуаційні схеми, алгоритми надання допомоги тощо.

Черпають досвід у закордонних колег: 2019 — навчання з рафтингу від International Rafting Federation, 2020 — курс лавинної безпеки та порятунку в горах з Hasičský záchranný sbor České republiky (Чехія), 2021–2022 — удосконалення навичок гірських провідників та інструкторів Union of International Mountain Leader Associations у Татрах.

Усе, щоб зробити ваші мандри насиченими, цікавими та безпечними.

Система кваліфікації для кожного напрямку

Кожен гід відповідно до напрямку (лижі, трекінг, рафтинг, сплави, печери) після навчання складає відповідні тести.

Вони доволі різноманітні, адже гідам потрібно дбати не лише про фізичну форму, а й про знання з краєзнавства, брати участь у спортивних заходах та туристичних авантюрах, вивчати основи домедичної допомоги та порятунку. А ще вміти організувати побут, готувати смачні частунки, знати безліч цікавих історій та мальовничих стежок.

Оцінюємо досвід, активність, креативність, вміння працювати з дітьми, дорослими та навіть чотирилапими мандрівниками. 🙂

Участь у складних мандрівках та спортивних заходах

Як відомо, чим важче у навчанні, тим легшими будуть мандрівки.

Наші гіди постійно розвиваються, беруть участь у спортивних змаганнях та складних походах. Лижна мандрівка Мармаросами, ночівля у сніжному іглу, скіальп-вилазка, сплав мальовничим каньйоном чи ночівля у печері — легко! Каякінг норовливими гірськими ріками Норвегії та Киргизстану, сходження на Казбек та Монблан, участь в Ultra-Trail du Mont-Blanc у складі збірної України й безліч інших цікавих пригод.

Для закоханих у свою справу людей немає обмежень. Навчимо так мандрувати й вас!

З якою кількістю людей може працювати один гід?
Залежно від виду активності один гід може працювати з групою від 3 до 10 осіб. Ми відповідально ставимось до деталей, тому в навчальних та складних програмах на одного гіда припадає менша кількість учасників. Адже хочемо, щоб кожен отримав достатню кількість уваги та відповіді на усі запитання, яких часто буває чимало.
Чи можна замовити послуги конкретного гіда?
Ви вже приїздили до нас у гості та потоваришували з певним гідом? Він може розділити з вами й майбутні пригоди. Повідомте нам завчасно, з ким саме ви б хотіли мандрувати, деталі подорожі та бажані дати — і обраний гід чекатиме на вас зі спакованим наплічником та запасом цікавих історій.

TUREguides

Володимир Горон

Особиста сторінка
Керівник та засновник компанії “TURE”, займається туризмом з 1997 року.
Інструктор навчальних програм з альпінізму та лавинної безпеки, гід у піших, фрірайдових та скітурових мандрівках, керівник сплавів Дністром та рафтингу / каякінгу карпатськими ріками.

Організатор та учасник категорійних походів різної складності Українськими Карпатами. Керівник сходжень на Казбек (5 054 м) та Монблан (4 809 м).
Учасник white water каякінгу гірськими ріками Норвегії та Киргизстану.
Засновник та волонтер Добровільної рятувальної служби “Білий Слон”.

Досвід спортивних мандрівок, курсів підвищення кваліфікації:

 • 2012–2021 сезонні навчання-обмін досвідом із рятувальниками України, Чехії та Польщі;
 • 2016 і 2019 навчання з рафтингу від International Rafting Federation;
 • 2020 курс лавинної безпеки та порятунку в горах з Hasičský záchranný sbor České republiky (Чехія);
 • 2021–2022 удосконалення навичок гірських гідів та інструкторів Union of International Mountain Leader Associations у Татрах.

Андрій Плішко

Особиста сторінка
Керівник мережі кемпів у Карпатах та на Дністрі, в команді TURE — з моменту створення. Інструктор навчальних програм з альпінізму та лавинної безпеки, гід у піших, фрірайдових та скітурових мандрівках, керівник сплавів Дністром та рафтингу Черемошем.

Керівник та учасник категорійних походів різної складності в Україні та за кордоном, скелелаз. Експерт з організації мандрівок із дітьми, сімейних таборів та слінгозльотів. Волонтер Добровільної рятувальної служби “Білий Слон”.

Досвід спортивних мандрівок, курсів підвищення кваліфікації:

 • 2003 сплав на Алтаї р. Урсул і р. Катунь IV к. с. учасник;
 • альпіністські сходження на Кавказі, Приельбруссі, в Криму, на г. Домбай (4 046 м) — до 2013; Пакленіка (Хорватія), скелелазні виїзди в Туреччину;
 • сходження в зимових Татрах та Альпах: г. Гросглокнер (3 798 м), г. Монблан (4 809 м);
 • 2016 навчання з рафтингу від International Rafting Federation;
 • 2021–2022 удосконалення навичок гірських гідів та інструкторів на навчаннях Union of International Mountain Leader Associations в Татрах.

Сергій Сапіга

Особиста сторінка
Інструктор з трейлу, учасник та призер трейлових змагань в Україні та за її межами. Представляв Україну в складі національної збірної з трейлового бігу. Учасник сходжень на Монблан (4 809 м), піших на скітурових походів Українськими Карпатами, водних експедицій та сплавів гірськими ріками.
Волонтер Добровільної рятувальної служби “Білий Слон”.

Знавець трав та грибів, маловідомих мальовничих стежок та безлічі цікавих оповідок.

Досвід спортивних мандрівок, курсів підвищення кваліфікації:

 • тривалі піші та лижні мандрівки Українськими Карпатами;
 • до 2013 складні категорійні мандрівки на Кавказі та Алтаї;
 • 2016 Чемпіонат світу з трейлу Trans Peneda Gerês (Португалія): дистанція 85,9 км, набір висоти 4680 м;
 • 2017 Чемпіонат світу з трейлу IAUTWC "Священні ліси" (Італія): дистанція 48,7 км, набір висоти 2990 м;
 • 2018 Трейл IAUTWC "Penyagolosa Trails HG" (Іспанія): дистанція 85,3 км, набір висоти 4900 м; Трейл Ultramarathon Górski - 3 x Sniezka = 1 x Mont Blanc (Польща) дистанція 36,6 км, набір висоти 2196 м; Трейл UTMB (Франція): дистанція 170 км, набір висоти 9990 м, місце 48/1779;
 • 2019 Чемпіонат світу з трейлу Abutres (Португалія): дистанція 44 км, набір висоти 2120 м; Трейл UTMB (Франція) дистанція 171,1 км, набір висоти 10210 м, місце 63/1556.

Ольга Ляшко

Особиста сторінка
Гідеса у піших та скітурових мандрівках, у команді TURE — з 2019 року.

Координаторка напрямку AdvenTURE Competitions Series.

Досвід спортивних мандрівок, курсів підвищення кваліфікації:

 • участь в альпкурсах та навчаннях з лавинної безпеки;
 • удосконалення навичок з фрірайду (Anton Ski School);
 • участь у навчаннях із надання домедичної допомоги та порятунку в горах спільно з рятувальниками.

Фрагменти мандрівного життя

Розкажіть про бажану мандрівку
Мандри в нашій наTURE
Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber