Про нас

Хто ми

TURE — це спільнота мандрівників за покликанням і за стилем життя.

Ми прагнемо, щоб активний туризм в Україні став справді професійним. Саме тому наші гіди щороку беруть участь у кваліфікаційних курсах, альпсемінарах і пригодницьких змаганнях, удосконалюють навички надання домедичної допомоги й використовують виключно якісне спорядження.

Напрямки діяльності TURE

Мережа кемпів "Білий Слон"
Надання послуг із проживання, харчування, прокату спорядження у мальовничих куточках Карпат
Мережа кемпів "Білий Бізон"
Надання послуг із проживання, харчування, прокату човнів та спорядження у Дністровському каньйоні
Активні тури
Рафтинг та каякінг у Карпатах, сплави Дністровським каньйоном, трекінг у Карпатах, скітуринг, фрірайд, беккантрі, спелеомандрівки
Пригодницькі змагання
Серія із 11 спортивних подій протягом року: трейли, лижні та водні перегони, мультизмагання та велорогейн, що збирають до 200 учасників на захід
Інші проєкти
Прокат спорядження, Добровільні рятувальники «Білий Слон», екологічні ініціативи, спортивне виховання дітей та молоді

Наша команда

Філософія
Наша філософія базується на наших цінностях.
Безпека. Використання надійного спорядження, невпинне здобуття нових знань та вдосконалення умінь.
Екосвідомість. Дотримання принципу не нашкодь у взаємодії з природою. Чисте довкілля — вагома складова свідомого мандрівництва.
Громадянська відповідальність. Ми свідомі українці з чіткою громадянською позицією. Ця вища мета є важливішою за індивідуальну вигоду.
Історія компанії
Історія TURE розпочалась у 2012 році, та багато хто з нас здобував туристичний досвід і працював гідом задовго до того.
Відтоді чимало води спливло Черемошем: з'явилися мережі кемпів у Карпатах та на Дністрі, серія пригодницьких змагань "AdvenTURE Competitions Series", Добровільні рятувальники "Білий Слон"...
Та дещо залишилось: наше бажання популяризувати здоровий спосіб життя, безпечні мандри та відкривати красу України для інших через активний відпочинок.

Мережі кемпів

Білий Слон у Карпатах

Відпочинок серед дикої краси гір з комфортом у найкрасивіших куточках Карпат. До ваших послуг дві локації: кемп у найвисокогірнішому селі України Дземброня (переглянути на мапі) та гірська хатина в урочищі Ґаджина на висоті 1100 м н. р. м. (переглянути на мапі).

  • кемп «Білий Слон Дземброня»: проживання від намету й бунгало до затишного котеджу з каміном
  • гірська хатина «Білий Слон Ґаджина»: проживання у бунгало й затишних кімнатах з балконами, що мають неймовірний вигляд на довколишні вершини
  • послуги досвідчених гідів на воді й у горах, прокат спорядження, харчування, перевезення
  • Wi-Fi, сауна, дитячий майданчик, настільний теніс, бібліотека

Білий Бізон на Дністрі

Білий Бізон запрошує відпочити серед див Дністровського каньйону. Вибирайте кемп до душі: у с. Лука (переглянути на мапі) чи с. Хмелева (переглянути на мапі) Коломийського району. Обидва розташовані на самісінькому березі Дністра, тонуть у зелені й мають усе, щоб ваша відпустка чи вихідні минули активно й з комфортом.

  • кемп «Білий Бізон Лука»: проживання від наметів до теплих бунгало
  • кемп «Білий Бізон Хмелева»: проживання від наметів до затишних номерів
  • послуги гідів на воді, прокат човнів і спорядження, харчування, перевезення
  • Wi-Fi, сауна, волейбольний майданчик, настільний теніс, бібліотека

Варіанти активностей

Adventure Competitions Series

Проєкти TURE

SUP Kayak Club TURE

Прокат човнів у Тернополі працює з 2017 року.
Став у центрі міста дає можливість відпочивати активно практично щодня у теплу пору, витрачаючи мінімум часу на логістику.

До 2022 на базі SUP Kayak Club TURE щороку відбувались змагання із SUP-серфінгу Ternopil Open SUP Race, збираючи саперів з усієї України.

Зараза прокат SUP-дошок та каяків доступний на Дальньому пляжі з весни до осені. Запрошуємо!

Стежте за роботою SUP Kayak Club TURE у facebook та instagram.

Добровільні рятувальники "Білий Слон"

Один із перших проєктів в напрямку розвитку Української карпатської гірської добровільної рятувальної служби як невід’ємного елемента безпечних мандрівок та активного відпочинку в горах, що функціонує паралельно та у тісній співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

Проєкт засновано та підтримується компанією “TURE”мережею кемпів “Білий Слон” у Карпатах та “Білий Бізон” на Дністрі.

Роботу зі створення такої структури проводимо вже давно, суміщаючи зі своєю основною діяльністю — організацією активного відпочинку в горах, на воді й під землею. Команда добровільних рятувальників формується переважно з гідів TURE.

Стежити за діяльністю Добровільних рятувальників “Білий Слон” можна на сторінці у facebook.

tuReCOVERY: шлях до відновлення

tuReCOVERY — проєкт фізичного та психологічного відновлення ветеранів та діючих військових через мандри у горах, на воді та в печерах.

Наша мета — посприяти у фізичній та психологічній реабілітації ветеранів війни та діючих військових шляхом залучення до активного відпочинку, а також зміцнити їх віру в себе та жагу до життя.

Мандрівки tuReCOVERY відбуватимуться раз на місяць. Участь безкоштовна.

Точні дати та програму конкретної події tuReCOVERY ми оприлюднюватимемо у соцмережах: facebook та instagram.

📝 Щоб зареєструватися, необхідно заповнити ФОРМУ.

Волонтерська діяльність

Долучаємось до тих ініціатив, яким довіряємо.

Підтримуємо працівників TURE, які взяли до рук зброю і захищають нас.

Про актуальні збори повідомляємо на сторінках у соцмережах Білого Слона, Білого Бізона, а також TURE. Вдячні кожному, хто донатить та поширює!

Проводимо благодійні походи та сплави для тих, кого війна змусила покинути домівку.

Екологічні ініціативи

Бережливе ставлення до довкілля — складова свідомого мандрівництва і засадничий принцип туристичної спільноти TURE.

У кемпах ми сортуємо сміття, ощадливо використовуємо ресурси, а гірська хатина у Ґаджині забезпечує себе електроенергією від сонячної станції.

Під час мандрівок намагаємось залишати мінімум слідів перебування на природі й брати з собою лише фото й враження на згадку.

Щовесни ми організовуємо толоки у Карпатах та Дністровському каньйоні, під час яких прибираємо береги Чорного Черемошу, Дністра, Стрипи тощо.

Щороку гіди TURE прочищають туристичні стежки й маркують маршрути.

Безпечне мандрівництво

Активний відпочинок у горах, печерах чи на воді вимагає відповідального ставлення та володіння певними знаннями й навичками. Це питання є актуальним як для професійних туристів, так і любителів, що рушають у самостійні мандри.

Гіди TURE щороку проходять кваліфікаційне навчання відповідно до напрямку діяльності (рафтинг, трекінг, скітур тощо), а також оновлюють й удосконалюють свої знання на курсах домедичної допомоги, лавинних та альпсемінарах. Часто такі заходи відбуваються у співпраці з гірськими рятувальниками, де, в умовах наближених до реальних, відпрацьовуються евакуаційні схеми, алгоритми надання допомоги тощо.

Кілька років поспіль команда TURE брала участь в організації низки інформаційних зустрічей «Безпечні гори» у різних містах України, що мала на меті підвищити рівень свідомого й безпечного мандрівництва зимовими горами. Переглянути онлайн-лекцію «Безпечні гори — лавинна безпека» можна за лінком.

Фрагменти мандрівного життя

Мандри в нашій наTURE
Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber