Вихідні на Черемоші

старт щосуботи
кемп "Білий Слон Дземброня"
ночівля у бунгало
  • послуги досвідченого гіда
  • сплави Чорним Черемошем
  • триразове харчування
  • ночівля у бунгало
  • прокат гідрокостюма й гідровзуття
  • прокат шолома й жилета
  • локальні перевезення
  • трансфер з Ворохти і назад
  • туристичний збір (30 грн/доба з осіб віком від 18 р.)

Приїздіть на вихідні в Карпати! Два дні рафтингу Чорним Черемошем роблять дива: відновлюють сили й дарують радість. Проживання серед краси гір у кемпі "Білий Слон", сауна, смачна кухня й досвідчені гіди.

Програма

день 1

Зустрічаємось у кемпі “Білий Слон Дземброня” не пізніше 9:00, де оселяємось у бунгало. На бажання також можливе розташування у котеджі з каміном.

Смачно снідаємо у наїдальні. Добираємо одяг для рафтингу, рятувальні жилети, шоломи. Тоді відбувається інструктаж із техніки безпеки, основ веслування та поведінки на воді.

Ділимось на екіпажі й починаємо сплав стрімкими порогами Чорного Черемошу (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучки, Гук).

Повертаємось бусом у кемп на обід. Відпочиваємо і рушаємо на ще один сплав Чорним Черемошем на рафтах або надувних каяках (є можливість спробувати різні човни).

Знову переїздимо у кемп, приймаємо душ й відпочиваємо біля каміна, ласуючи смачною вечерею.

день 2

День починається зі смачного сніданку у наїдальні Білого Слона.

Готуємось до вранішнього сплаву дзвінким потоком Чорного Черемошу: добираємо одяг для рафтингу, шоломи й жилети; ділимось на команди й стартуємо.

Сьогодні можна спробувати пройти пороги самостійно на надувному / пластиковому каяку чи пакрафті у супроводі досвідченого safety kayaker.

Повертаємось, приймаємо душ, збираємо речі й обідаємо.

Завершується програма не пізніше 16:00 у кемпі “Білий Слон”.

Перелік
необхідних речей

Футболка
футболка для теплої погоди чи термофутболка з довгими рукавами, коли холодно, щоб одягнути під гідрокостюм
Шкарпетки
одягаєте під гідрошкарпетки
Головний убір під шолом
бандана / баф / панама
Взуття
крокси / кеди / спортивні сандалі / кросівки (зручні, що добре кріпляться до ноги, не слизькі); якщо забудете, у кемпі знайдеться пара для вас 🙂
Гермомішок
для захисту телефона
Додатково в холодну пору
водовідштовхувальна куртка, що захищає руки від води в дощ та холод
Взуття
для перебування в приміщенні та на вулиці
Зручний одяг
пам'ятайте, що погода у Карпатах (особливо у квітні–травні) буває дуже мінливою, тож варто готуватись і до сонця, і до дощу, і навіть до снігу
Засоби гігієни
зубна щітка, зубна паста, шампунь
Документ, що посвідчує особу
кемп розташований у прикордонній зоні
Цифрова техніка
мобільний телефон (найкраще працює оператор "Київстрар"), фотоапарат, годинник
Форма бронювання туру
За одну особу:
3300 грн

Гіди у цій мандрівці

Відгуки про мандрівку

Подорожі — це єдине, що ви купуєте, і що робить вас багатшими.
Подати заявку

Запитання
й відповіді

Чи можна дістатися в кемп власним транспортом?
На території кемпу "Білий Слон" є безпечні стоянки. Траса з Івано-Франківська у доброму стані (асфальт), лише останні 8 км, вздовж Чорного Черемошу, ґрунтова дорога. Координати кемпу “Білий Слон Дземброня” на мапі.
Чи потрібна реєстрація в прикордонній службі?
Оскільки програма туру передбачає перебування у межах прикордонної території, ми реєструємо усіх учасників для проходження КПП. Вам потрібно лише забронювати місце у мандрівці та мати з собою відповідні документи, а усі необхідні дані ми самостійно передамо прикордонній службі.
Для перетину КПП у вас має бути: паспорт / ID / свідоцтво про народження та військово-обліковий документ (для чоловіків віком 18–60 років).
Детально про реєстрацію
Який тип проживання передбачений програмою?
Ночівля під час туру відбувається у кемпі "Білий Слон Дземброня". Відповідно до програми, учасники оселяються у бунгало. Це затишний дерев'яний будиночок із двоярусними ліжками й невеличкою терасою. Вигоди (душ і туалет) розташовані на відстані 50 м від бунгало в окремій будівлі.
Якщо ви бажаєте зупинитись у комфортнішому помешканні з каміном та вигодами, можемо запропонувати котедж. Така послуга вимагає додаткової плати й можлива лише у випадку вільних місць.
Чи можна замовити трансфер?
Найкраще дістатися потягом до Івано-Франківська чи Ворохти, а звідти замовити перевезення. Вартість розраховується індивідуально. Щоб замовити трансфер і дізнатися вартість послуги, напишіть нам чи зателефонуйте.
Чи включено харчування у вартість туру?
Так, триразове харчування входить у вартість мандрівки. Щоправда, останнього дня передбачений сніданок та обід, а тоді виїзд із кемпу.

Більше мандрівок

Натискайте на кнопку, щоб скористатись фільтром і за кілька кліків знайти бажану за тривалістю, активностями й бюджетом мандрівку.

Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber